Już w niedzielę spotkamy się na lini startowej IV Biegu Wyrskiego. Poniżej przesyłamy w pigułce wszystkie informacje, które pozwolą Wam sprawnie ‚ogarnąć’ wszystkie tematy.

1. Biuro zawodów mieścić się będzie w Sali Gimnastycznej Zespołu Szkół w Wyrach przy ulicy Puszkina 10 zarówno w sobotę od godziny 12:00 do 18:00, jak i w niedzielę od 7:00 do 9:30.
Parkingi znajdują się na placu przed Szkołą oraz na końcu ul. Leszczynowej i wzdłuż ul. Wróbla. Parkingi będą zamknięte od 9:30 do 12:00 w trakcie biegu.
2. Po wejściu do biura zawodów należy odnaleźć swoje nazwisko na liście startowej i podejść do odpowiedniego stanowiska obsługującego dany zakres numerów. Do odbioru pakietu startowego niezbędny będzie dowód osobisty.
3. Każdy z Was dostaje agrafki, numer startowy, który trzeba przypiąć w widocznym miejscu na koszulce oraz chip mocowany do buta. Przypominamy, że chip jest do zwrotu ;-)!!!!
3. Depozyt będzie do Waszej dyspozycji także na wspomnianej Sali Gimnastycznej.
4. Szatnie, toalety i prysznice są do Waszej dyspozycji na terenie szkoły zarówno koło Sali Gimnastycznej jak i na poziomie -1 Szkoły.
5. Rozgrzewkę o godzinie 9.30 poprowadzi Trener Biegatonu Mikołów Mirek.
6. Na trasie do Waszej dyspozycji będą dwa punkty odżywcze na ok. 4 i 8 km z wodą, izotnikiem i owocami (owoce tylko na pierwszym punkcie).
7. Do naszej dyspozycji jest także lokalna Straż Pożarna. Jeżeli temperatura przekroczy 25 stopni rozstawimy kurtynę wodną na 8 kilometrze.
8. Na 5 km będzie w Was celował fotoradar i robił fantastyczne zdjęcia także prosimy o uśmiechy 😉
9. Cała strefa finishera będzie się mieściła na placu za szkołą.
10. Ważne!!! Na 3,5km przy wbieganiu do lasu i pomiędzy 6 a 8 km prosimy zachowajcie ostrożność, bo na trasie leśnik wysypał kamienie 🙁
Staramy się zrobić z tym maksymalny porządek.
11. Bieg dzieci zaczynamy od 11.30.
12. Poniżej do pobrania albo link do upoważnienia do odbioru pakietu przez inną osobę.

UPOWAŻNIENIE